+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma
+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma

Regały magazynowe metalowe

Regularne sprawdzanie stanu technicznego regałów magazynowych i natychmiastowe wychwycenie wszelkich uszkodzeń i nieprawidłowości oraz wymiana zużytych elementów może nas ustrzec przed awarią systemu a także przed ewentualnymi wypadkami przy pracy.
Jakie przepisy regulują kwestie bezpieczeństwa pracy magazynu ?
Czytaj dalej...

Właściwe magazynowanie towarów zależne jest od dwóch podstawowych czynników - odpowiedniej logistyki i profesjonalnego wyposażenia hal magazynowych.
Najistotniejszą rolę w każdym magazynie pełnią regały metalowe, ponieważ to właśnie one są podporą dla całej idei magazynowania. Od wytrzymałości regałów i jakości materiału,z którego zostały zrobione, zależy nie tylko bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Cechy te odpowiadają również za efektywność pracy magazynierów. Regały magazynowe są podstawą wyposażenia każdego magazynu, ponieważ pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Dzięki piętrowemu składowaniu a nie tylko na podłodze magazynu, w bezpieczny sposób można przechowywać i prezentować kartony i inne pojemniki transportowe oraz palety. W zależności od zastosowanych materiałów, regały z półkami z płyt wiórowych lub metalowymi, pomagają w sprawnym zarządzaniu magazynem i są miejscem bezpiecznego przechowywania towarów i produktów handlowych oraz służących do produkcji półfabrykatów. Do produkcji słupów nośnych w regałach magazynowych stosuje się stale kontstukcyjne S235, DD11. Pozostałe elementy wykonywane są ze stali niskowęglowej walcowanej na zimno DC01. Dzięki wydajniejszemu wykorzystaniu przestrzeni, regały mają także bezpośredni wpływ na efektywność pracy firmy.

Koszyk

0