+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma
+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma

Rozpoczęliśmy naszą działalność 1 października 1997. Ponad 20-letnie doświadczenie daje nam dużą znajomość rynku , wiodących producentów i trendy w technice magazynowej. W pierwszym okresie zajmowaliśmy się przede wszystkim działalnością usługową (montaże regałów różnych typów oraz serwis wózków hydraulicznych). W 1999 roku otworzyliśmy pierwsze biuro handlowe na ul.Duchnickiej 3. Szybko rosnąca liczba klientów i stale poszerzany asortyment wymógł na nas konieczność powiększenia powierzchni. 1 lutego 2002 przenieśliśmy się na ul.Powązkowską 13 B. Od l września 2014 mieścimy się na ul.Gierdziejewskiego 5 w Warszawa-Ursus gdzie dysponujemy powierzchnią ekspozycyjną oraz magazynem w którym posiadamy najczęściej zamawiane towary, tak by móc maksymalnie skrócić ewentualny czas realizacji zamówień.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać oczekiwania rynku, a także trendy obowiązujące w technice magazynowej. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych klientów nieustannie wzbogacamy nasz asortyment.

Od początku powstania firmy kładziemy nacisk na rozwój strony internetowej, będącej obecnie najbardziej popularnym nośnikiem informacji. Dla klientów preferujących tradycyjne formy komunikowania się, przygotowaliśmy prospekt zawierający podstawowe produkty z naszej oferty.

Do szerokiego grona naszych klientów należą wiodące firmy ze wszystkich branż, a także banki, instytucje finansowe, administracja państwowa, służby mundurowe oraz sieci handlowe. Wybrane referencje.

Do końca 2014 roku obsłużyliśmy 14 000 firm z całej Polski. Były to zarówno duże inwestycje jak i pojedyncze zakupy. Nasza oferta towarowa obejmuje 10 000 pozycji i stale staramy się ją powiększać tak, by spełnić Państwa wszystkie potrzeby. Współpracujemy z wieloma producentami polskimi i zagranicznymi co pozwala nam mieć przekrój asortymentowy produktów w wielu dziedzinach gospodarki magazynowej. Posiadamy także konto na Facebook-u, gdzie staramy się zamieszczać bieżące informacje.

Dzięki doskonałym produktom, fachowej obsłudze oraz szybko i terminowo realizowanym zamówieniom zaufało nam już wielu klientów. Jest to dla nas powód do dumy i jednocześnie motywacja do dalszej ciężkiej pracy na rzecz rozwoju naszej działalności.

Transport

Zapewniamy bezpłatny transport zakupionych u nas towarów na terenie Warszawy i okolic. Koszt dostaw krajowych uzależniony jest od wielkości zakupów i ustalany jest indywidualnie (duże zamówienia dowozimy bezpłatnie). Dysponujemy samochodami o ładowności 1200 kg i wymiarach skrzyni ładunkowej 4 x 2 x 2 m.

Drobne dostawy powierzamy firmom kurierskim i spedycyjnym.

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową!

Wirtualny spacer po firmie BM Serwis