+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma
+48 22 633 33 11
+48 22 633 33 44
Rzetelna firma

Wózki transportowe magazynowe

Nowelizacja przepisów z kwietnia 2009 roku wprowadziła zmiany dotyczące maksymalnego ciężaru ładunku, i tak:
- na wózku transportowym dopuszczalna masa ładunku przemieszczanego po terenie płaskim o twardej nawierzchni, łącznie z masą wózka, nie może przekraczać 450 kg.
Przepis ten dotyczy wózków czterokołowych (do tej grupy zaliczane są także wózki paletowe). Czytaj dalej...

W celu sprostania oczekiwaniom oraz potrzebom wszystkich klientów przygotowane zostały specjalne wózki transportowe magazynowe przeznaczone do transportu ręcznego. Wszystkie te pojazdy cechują się oczywiście bardzo wysoką jakością wykonania. Produkowane są z najlepszych gatunkowo materiałów. Wyróżniają się więc precyzją wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. Wózki platformowe oraz tzw. paleciaki pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Mają oni renomę nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku.
Wszystkie wózki oprócz wysokiej jakości wykonania, cechują się też estetyką. W tym przypadku wybór w naszej ofercie jest tak duży, że z całą pewnością każdy znajdzie wózek transportowy odpowiedni do jego potrzeb. Wśród szerokiego asortymentu znaleźć można m.in. wózki platformowe z blokadą na kółkach, wózki paletowe i składane oraz wózki z kółkami pneumatycznymi. Wszystkie one są w 100% bezpieczne, wytrzymałe oraz solidnie wykonane. Dzięki temu w dużym stopniu ułatwiają pracę w magazynie czy na hali produkcyjnej. Korzyści z ich wykorzystania jest wiele.

Koszyk

0